Služby a poradenství

S SERVIS, s.r.o.

Pojištění a risk management

Komplexní přehled služeb makléře.

Zjistit více

Pojištění po ukončení financování

Informace o škodách, způsobu hlášení a průběhu likvidace.

Zjistit více

Profil společnosti

Společnost S SERVIS, s.r.o. byla založena 9.12.2002 pod obchodním jménem S SERVIS CZ, s.r.o. Vlastníkem společnosti S SERVIS, s.r.o. je významná leasingová společnost Leasing České spořitelny, a.s. z finanční skupiny České spořitelny, a.s..

Hlavním posláním společnosti je podpora obchodních aktivit svého vlastníka a to především v oblasti zprostředkování a správy pojištění.

S činností v oblasti zprostředkování pojištění začala společnost S SERVIS v roce 2006. Po splnění všech podmínek daných zákonem č.38/2004, obdržela společnost S SERVIS dne 1.6.2006 povolení Ministerstva financí ČR působit jako pojišťovací makléř (číslo ČNB: 040774PM) a pojišťovací agent (číslo ČNB: 040773PA). Zprostředkovatelská činnost v oblasti pojištění byla následně zahájena koncem roku 2006 přičemž mimo Českou republiku byla úspěšně provedena registrace taktéž v Rakousku a na Slovensku.

Díky pojistnému potenciálu svého vlastníka, který je schopen S SERVIS nabídnout pojistitelům, představuje společnost S SERVIS významného partnera pro své klienty, kterým je schopna nabídnout pojistné produkty největších pojišťoven s vysokým profesionálním poradenstvím za příznivé ceny.

S SERVIS si zakládá na vysoké profesionalitě poskytovaných služeb, a proto všichni zaměstnanci včetně členů vedení společnosti absolvovali při ČNB odbornou zkoušku nejvyššího stupně a následně prochází permanentním firemním vzděláváním.

Karel Platl – jednatel
Karel Besednjak – jednatel